Citizen Dress Automatic Black Dial Watch NK0020-55E
Experience the perfect balance of form and function with the Citizen Tsuyosa. Crafted for those who value refined simplicity, this 40mm timepiece features a sleek silver-tone stainless steel case with an integrated bracelet, designed for all-day comfort and effortless style.
Citizen Watch instruction manuals can now be found online in multiple languages here
Discover wide range of Citizen Watches at Linda & Co, Premium Authorized Dealer of Citizen.
CART
6mm Rhodium Plated Sterling Silver Plain Rosary Bead Bracelet
Tissot Official Brown Leather Strap Lugs 20 MM